Hesapkurdu

Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43.1 MB
  • Version 1.0.14
  • Dil Türkçe
  • Firma Hesapkurdu
Hesapkurdu, iOS akıllı cep telefonunuza ya da tablete ücret ödemeden indireceğiniz özel bir finans uygulamasıdır.

Akıllı yatırımlar ve mantıklı finansal işlemler için Hesapkurdu mobil uygulamasının yönlendirmesini takip edebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tablete ücret dahilinde olmadan indirin. 

Türkiye'de oldukça yaygın bir şekilde kullanılan Hesakurdu mobil uygulaması güvenilen lider markalar arasında yer almaya hak kazanmıştır. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ve faydalanılan Hesapkurdu mobil uygulaması ile kredi çekmeden önce araştırma yapın. Birbirinden farklı 20 bankanın kredi karşılığında ödeyeceğiniz faiz miktarını hesaplayabilirsiniz.  

Uygulama kredi, sigorta ve yatırım ürünlerini en açık şekilde karşılaştırıp, bütçenize en uygun ürünü bulmanıza yardımcı olur. Rehber yazıları ve hesaplama araçları sayesinde tüm finansal araştırmalarınızda yanınızdadır. Sağlıklı yatırımlar için özel takip sistemi geliştiren Hesapkurdu mobil uygulaması ile her an değişen faiz sistemini takip edebilirsiniz. 

Genç, dinamik ve aynı zamanda yenilikçi bir mobil uygulama olması sebebiyle finansal alanlara  ilgisi olan kişilerin işine yarayacak olan Hesapkurdu sayesinde alacağınız kredinin faiz miktarını öğrenin. En az  faiz alan bankada sorun yaşamadan kredi çekerek akıllı yatırım yapmanın keyfini çıkartın. 

Hesapkurdu indir
DİĞER SÜRÜMLER