Hesapkurdu

Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,2 MB
  • Version 1.1.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Hesapkurdu
Finansal işlemlerinizi yakından takip etmek için Hesapkurdu mobil uygulamasının seçeneklerini değerlendirin.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tablete indireceğiniz Hesapkurdu mobil uygulaması ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı ürünlerinde 20 bankanın güncel faiz oranları karşılaştırmanıza imkan tanıyor. Birbirinden farklı bankalardan kredi çektiğiniz taktirde geri ödeme esnasında karşınıza çıkacak olan faiz miktarını anında Hesapkurdu mobil uygulamasından öğrenin. 

Finansal işleri takip etmeden yapmamakta fayda vardır. Bu sebeple akıllı cihazlarınızı bu konuda çok daha verimli hale getirmek oldukça işinize yarayacaktır. Her bankanın, kredi aldığınız taktirde size sunacağı faiz oranı farklı olacaktır. Bu sebeple hangi bankadan kredi almak istediğinize karar vermek için Hesapkurdu mobil uygulamasının verilerini değerlendirin. 

Yapmış olduğunuz karşılaştırma sonrasında size sunulan en uygun faiz oranlarından faydalanmak için anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ev satın alma, araç alma, yatırım gibi yüksek miktarda paraya ihtiyaç duyulan durumlar karşısında kredi çekmek oldukça yaygın hale gelmiş bir durumdur. Fakat çekilen kredinin yanı sıra birde faiz ödemesi söz konusudur. 

Bu faktörler göz önünde bulundurularak ve araştırılarak kredi çekilmesi finansal açıdan çok daha faydalı olacaktır. Bütçe takibinizi gerçekleştirerek ilerlediğiniz taktirde finansal sorun yaşamadan ilerleyebilirsiniz. Akıllı yatırımlar için Hesapkurdu mobil uygulaması her an yanınızda olacak. Hesapkurdu indir
DİĞER SÜRÜMLER